Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w związku z odbywającym się LIFE FESTIVAL OŚWIĘCIM 2017 w dniach od 23.06.2017 r. od  godz. 1000  do dnia 25.06.2017 r. do godz. 300 nastąpi zamknięcie dla ruchu kołowego ul. Legionów na odcinku od ronda przy moście Piastowskim do ronda przy moście Jagiellońskim.
W związku z powyższym autobusy linii Nr 3 kursowały będą z pominięciem przystanków Orłowskiego /przystanek zastępczy – Os. Zasole Pętla/, Legionów /przystanek zastępczy – Stacja BP/ trasą objazdu:
- z Dworca PKP w kierunku Dworów ulicami: Wyzwolenia, Więźniów Oświęcimia, Obozową, Szarych Szeregów, Garbarską, Kilińskiego, Orląt Lwowskich, Konarskiego do przystanku Dąbrowskiego Kościół i dalej swoją trasą,
- z Dworów do Dworca PKP od przystanku Dąbrowskiego Miasto ulicami: Dąbrowskiego, Konarskiego, Orląt Lwowskich, Kilińskiego, Garbarską, Szarych Szeregów, Obozową, Więźniów Oświęcimia, Wyzwolenia, Powstańców Śląskich do Dworca PKP.
Ponadto w dniu 24.06.2017 r. w związku z organizacją Biegu Ulicznego
w godz. od 800 do 1300 nastąpi zmiana w/w tras przejazdu linii nr 3, które na czas zamknięcia ulic będą przebiegały następująco:
- z Dworca PKP w kierunku Dworów ulicami: Powstańców Śląskich, Konarskiego, Dąbrowskiego do przystanku Dąbrowskiego Kościół i dalej swoją trasą,
- z Dworów do Dworca PKP od przystanku Dąbrowskiego Miasto ulicami: Dąbrowskiego, Konarskiego, Powstańców Śląskich do Dworca PKP.

Za powstałe utrudnienia PRZEPRASZAMY