Miejski Zakład Komunikacji spółka z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w związku z Uchwałą Rady Miasta Oświęcim od dnia 23.04.2018 r. wprowadzone zostały ulgi w opłatach za przejazdy autobusami MZK sp. z o.o. w Oświęcimiu dla Zasłużonych Honorowych Dawców Krwi. Szczegóły w wykazie ulg na stronie internetowej www.mzk.oswiecim.pl

Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Oświęcimiu informuje, że w związku z przebudową ul. 11 Listopada w Oświęcimiu od dnia 19.04.2018 r. przystanek „Oświęcim – Stare Stawy Pętla” zostanie przeniesiony na ul. Malczewskiego.

Za powstałe utrudnienia PRZEPRASZAMY

Miejski Zakład Komunikacji sp. z o. o. w Oświęcimiu przyjmie do pracy kierowcę autobusu.

Wymagania:

  • prawo jazdy kat. D i uprawnienia do przewozu osób,
  • niekaralność,
  • dyspozycyjność,
  • rzetelność, odpowiedzialność,
  • opanowanie i odporność na stres.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie dokumentów (list motywacyjny, CV) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pocztą.

Na ofercie prosimy umieścić klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji"

Pracodawca zastrzega sobie prawo wyboru oferty.

Miejski Zakład Komunikacji sp. z o.o. w Oświęcimiu informuje, że od dnia 06.10.2017 r.  na czas przebudowy ul. Św. Barbary w Oświęcimiu zmianie ulegną trasy przejazdu autobusów MZK Oświęcim.
W związku z powyższym autobusy wszystkich linii jadących do i z przystanku Os. Stare Stawy Pętla kursowały będą ul. Jagiełły, Zagrodową z pominięciem przejazdu przez ul. Św. Barbary w obu kierunkach.
Dla przystanku Św. Barbary wyznaczono przystanek zastępczy Stare Stawy Osiedle na ul. Wł. Jagiełły


Za powstałe utrudnienia PRZEPRASZAMY.